HP Victus 15-FA1082WM 15.6 inch Gaming Laptop
Product image 1
  • The HP Victus 15" Gaming Laptop starts you on a gaming adventure with a powerful Intel Core processor and discrete NVIDIA GeForce RTX graphics, all packaged in a sleek gaming laptop
  • The updated thermal design lets you enjoy the FHD display with a 144Hz refresh rate for max power gaming and after-hours streaming
  • Reduce frustrating lag and image ghosting with a display that combines a 144Hz refresh rate and 1080p Full High Definition resolution for smooth, crisp gameplay.
Description
HP Victus 15-FA1082WM 15.6 inch Gaming Laptop | Gaming PC Financing